Sháníte stříhání pro vaše kočičky a pejsky?

středa 6. prosince 2017

Dbáte o svého mazlíčka jako kdybyste to byli vy samotní? Chcete mu dopřát kvalitní péči a kosmetiku? Máme pro Vás dobrou zprávu – existují specialisté, kteří s vaším mazlíčkem dokáží zázraky. Sami jste jistě někdy zkoušeli vykoupat kočku, nebo ji ostříhat drápky. Mnohdy je to hororový scénář, na který se připravujete dlouho dopředu.

Ve výsledku to stojí hodně času, a ještě k tomu padnete v nelibost u vašeho mazlíčka… Svěřte se do rukou specialisty. Ušetříte čas, nervy a váš mazlíček nebude tolika vystresovaný. Specialista zvládne to samé, co vy ve zlomkovém čase, neboť ví přesně jak postupovat.

Pojďme se tedy nechat svěřit do rukou specialisty Lucie Horáčkové, která vlastní salón na stříhání kočiček a pejsků. Objednávat jednotlivé úkony můžete zde: http://www.strihanikocek.cz/ . Na těchto intuitivních a přehledných se dozvíte veškeré možné informace o poskytovaných službách jako stříhání, koupání, čistění učí i očí, stříhání drápků a vyčesávání. Všechny tyto úkony jsou poskytovány za velmi lidské ceny.

V případě, že máte doma společnou domácnost kočiček a pejsků, můžete využít i další služby pro stříhání a kosmetickou úpravu pejsků, které naleznete zde: http://www.strihpsu.cz/ . Pozorný čtenář si jistě všiml i Eshopu, který má spojitost s oběma weby a můžete se na něj podívat třeba zde: http://www.umazliku.cz/ .

Doufám, že služby se Vám budou líbit!

Nábytek pro kočky značky Kočičí Nábytek

Vložte svůj komentář