Conditions of Use

Všeobecná ustanovení

Zde uvedené obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.kocici-nabytek.cz

Prodávající: Martin Erdt, Na Bezděkově 1738/1, 256 01, Benešov, IČO: 88050661, DIČ: CZ8911200617

Při vytvoření objednávky v tomto eshopu jste seznámeni s obchodními podmínkami a souhlasíte s nimi.

Předmět kupní smlouvy

Předmětem kupní smlouvy je zboží, které jste si objednali na našem eshopu www.kocici-nabytek.cz. My se zavazujeme k co nejbližšímu termínu dodání a od Vás očekáváme, že jej převezmete a zaplatíte cenu uvedenou na faktuře s niž jste byli předem seznámeni zde v internetovém obchodě.

Objednání zboží a uzavření kupní smlouvy

Objednávka je závazná pro obě strany, jak pro Vás, tak pro nás. Při vytvoření objednávky prosíme uveďte pravdivé údaje o Vás nebo Vaší společnosti.

Cena a dodací podmínky

Dodání zboží

Vámi objednané zboží odešleme nejpozději do 14 dnů od objednání. Den objednání je den, kdy Vy na našem eshopu závazně potvrdíte objednávku.

Doručení

Pro doručení balíku v současné době využíváme služeb České pošty. Balíky zasíláme pomocí jejich služby: Balík do ruky. Doba doručení se řídí Českou poštou, obvykle jsou to 2-3 dny od podání zásilky. O podání zásilky budete informováni pomocí emailu z našeho eshopu.

Poštovné je účtováno v závislosti na hmotnosti Vámi vybraných produktů dle aktuálního ceníku České pošty, který si můžete prohlédnout zde: https://www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/cr/balik-do-ruky#7.

Balné není zpoplatněno.

Platba

V současné době poskytujeme platbu pouze formou dobírky, která je zpoplatněna v hodnotě 55Kč. Tento poplatek není součástí poštovného ani balného a na faktuře je vyčíslen zvlášť.

Zboží účtujeme za ceny uvedené v našem eshopu. Ceny jsou konečné.

Reklamační řád

Poškození zapříčiněné dopravou

Při převzetí balíku vždy zkontrolujte, zda není viditelně poškozen obal. V případě poškození obalu zkontrolujte, zda-li je zboží v pořádku. Pokud je obsah zásilky také poškozen, informujte nás nejpozději do 2 pracovních dní. Na pozdější reklamace nemůžeme brát zřetel. U dopravce, který zásilku doručil, musíme reklamovat poškození zboží do 3 dní.

Reklamace výrobku

V případě reklamace zboží zakoupené v našem internetovém obchodě pro kočky nás kontaktujte na emailové adrese info@kocici-nabytek.cz nebo na telefonním čísle: (+420) 605 312 553. Při kontaktu nám popište Vaše připomínky kvůli kterým zboží reklamujete a sdělte nám číslo objednávky. Následně si připravte fakturu o zaplaceném zboží, poté se domluvíme na případném vrácení zboží a jeho předání.

Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady, nikoli na vady způsobené běžným opotřebením, nesprávnou montáží, nesprávným použitím, skladováním nebo manipulací.

V případě zjištění neopravitelné vady Vám zboží vyměníme nebo Vám vrátíme peníze.

Vrácení zboží

Podle § 53, odst. 7 zákona č. 40/1964 Sb. má spotřebitel právo od kupní smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoli sankce do 14 dnů od převzetí plnění. O úmyslu vrátit zboží nás nejprve informujte na našem telefonním čísle nebo pomocí e-mailu. Pokud nakoupené zboží chcete vrátit, zašlete jej zpět na naši adresu. Zboží musí být v původním nepoškozeném obalu, nesmí být použité, musí být nepoškozené, kompletní (včetně příslušenství, atd.), s originálním dokladem o koupi. Zboží, prosíme, posílejte doporučeně a pojištěné, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu na cestě k nám. Vámi vrácené zásilky nebudou přijaty na dobírku. Po vrácení zboží na naši adresu vám do pěti pracovních dní vrátíme finanční částku bankovním převodem nebo poštovní poukázkou.

Ochrana osobních dat

Provedením objednávky dáváte souhlas k tomu, aby Vámi uvedené údaje byly zpracovány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů (zák. č.101/2000 Sb.) pro další využití za účelem zásilkového prodeje. My se zavazujeme, že se tímto zákonem budeme řídit a veškeré údaje využijeme pouze pro naše interní potřeby a neposkytneme je žádnému dalšímu subjektu.

Registrací dáváte souhlas, abychom vám posílali emailové zprávy s novinkami v našem internetovém obchodě. Pokud nebudete chtít tyto zprávy dostávat, můžete jejich zasílání kdykoli ukončit.

Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky jsou platné v rozsahu a znění, které je uvedeno na našich webových stránkách v den, kdy odešlete svoji elektronickou objednávku. Obchodní podmínky zde uvedené jsou pouze v rozsahu nutném pro splnění zákonných povinností. Preferujeme osobní přístup, rádi se věnujeme našim zákazníkům osobně a individuálně.