Vítejte v našem kočičím obchodě

Prvotřídní materiály, perfektní kvalita, maximální pečlivost – to vše je ručně vyráběný nábytek pro kočky značky Kočičí Nábytek. Jsme specialisté ve svém oboru, žádná výzva nám není cizí. Výhodou našeho nábytku pro kočky je, že zabírá místo pouze tam, kde jej člověk běžně nevyužívá. Díky tomu je náš kočičí nábytek vhodný do bytů všech velikostí a tvarů.

Snažíme se být nejlevnější, i přesto, že vyrábíme nábytek z naprosto totožných materiálů a se stejnou pečlivostí jako konkurence. Ze zisku platíme provoz E-Shopu, reklamy, materiál, pracovní sílu, a i přes to všechno nám zbývá dost, abychom podpořili i kočičky, které neměly v životě tolika štěstí a nemají vlastní rodinu. Na rozdíl od konkurence jsme plátci DPH, 1/6 z ceny odvádíme státu, a i přes tyto výdaje jsme levnější… STOP hamižnosti – změňme společnými silami český trh v oblasti potřeb pro domácí mazlíčky! Až sem jsme se dostali jen díky Vám a Vaší neutuchající podpoře – Děkujeme!

Náš nábytek pro kočky je vyráběn pouze z materiálů od českých dodavatelů. Zakoupením výrobku z našeho E-Shopu podporujete celou řadu českých firem.